Satış ve Danışma Hattı: +90 216 446 74 74

FİLİKA VE MATAFORA YÜK TESTİANASAYFA Firma Adı FİLİKA VE MATAFORA YÜK TESTİ

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


2008 yılından bu yana , şirketimiz denizcilik sektöründe , filika ve matafora konusunda kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır.   

Servis hizmetlerimiz  maksimum kalite minimum maliyet prensibi ile , can filikası , fllika matafora ve vinçleri , rampa , güverte kreynleri , borda iskelesi ve donanımları  , pilot çarmıhı , serbest bırakma tertibatı ve diğer safety ekipmanlarının hızlı ve emniyetli bir şekilde servis , onarım ve bakımını kapsamaktadır. Bu kapsamda sizlere ihtiyacınız olduğudurumlarda yurt işi ve yurt dışı 7/24 hizmet verebilecek kapasitedeyiz.
 

Matafora ve kreyn Yük Testi (Balon Testi)
Teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz dinamic ve statik matafora yük testi yapabilmektedir.  Matafora ve kreyn yük test sistemimiz çeşitli kapasitelerde balon testine imakn vermektedir ve SWL 400ton’a kadar her türlü balon testi yapmamıza  olanak vermektedir.
Ayrıca çeşitli tip ve kapasitelerede balonlar ile can filikası ve yaşam mahalli merdiveni/borda iskelesi statik ve dinamik yük testlerini yapabilmekteyiz.

 . 
20, 50 ve 75 ton kapasiteli dinamometreler ile statik yük testi yapmaktayız.


Filika ve Serbest Bırakma Unitesi Yük Testi  

SBC Safety olarak portatif filika yük testi sistemimiz ile her türlü gemide onboard yük testi yapabilmekteyiz. 
Matafora sistemdlerinin statik ve dinamik testleri su ağırlıkları (balon testi) emniyetli ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Ayrıca SBC Safety olarak BHC testlerinide emniyetli ve kaliteli şekilde sizlerin hizmetinize sunmaktayız.