Satış ve Danışma Hattı: +90 216 446 74 74

HAKKIMIZDA ANASAYFA Firma Adı HAKKIMIZDA

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


SBC DENİZCİLİK 2008 yılında uzun yıllar denizcilik alanında profesyonel olarak faaliyet gösteren kişilerin ortak girişimi olarak ticaret hayatına başlamıştır.  Şirket, gemilerde kullanılan can salları , can kurtarma filikaları ve bunların indirme ve kaldırma donanımları, ırgat, baba gibi manevra elemanlarının, römorkörlerin çekme gücü gibi testleri yapmak ve bunların bakım-tutum ve periyodik kontrolleri ile ağırlık testlerini yerine getirmek üzerine yoğunlaşmıştır. Ve ayrıca her tip Yangın Tüpü dolum, bakım, test, yenileme, sabit yangın sistemi kurulumu ve Yangın ekipmanları hizmetlerimiz mevcuttur. Yangın tatbikatı uzman kişiler tarafından verilmekte olup gemilere verilen sürekli teknik servisi hizmetlerini de beraberinde yürütmektedir. Bu faaliyetlerini 500 metrekareye yakın kapalı bir alana sahip her türlü altyapısı mevcut İstanbul Deri Organize Yan Sanayi Gelişme Alanı’nda bulunan servis istasyonunda yürütmektedir.Ayrıca dünya çapındaki can kurtarma filikaları ve botu üreticilerinden servis yetkisi alarak bu hizmetlerin ülkemizde verilmesini sağlamıştır.

 

 

Kurulan ve işletilmeye başlanan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimizin “DENİZDE GÜVENLİK MALZEMELERİNİN (CAN SALLARI, FİLİKALAR, YANGIN SÖNDÜRÜCÜLER VB.) YILLIK BAKIM, ONARIM, TEST VE SERTİFİKALANDIRILMASI” şeklindedir ve önde gelen Klas kuruluşları tarafından onaylıdır.

Tecrübeli ve sertifikalı personelimiz ile en son teknoloji dahilinde , minimum risk prensibi ile sizlere en hızlı ve ekonomik olarak dünyaca ünlü marka işbirliği ve ile hizmet vermek başlıca prensibimizdir.